Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!
444 4 351
Yasal Koşullar

Yasal Koşullar

www.nazpetrol.com web sitesinin mülkiyeti, NAZ PETROL-TUR. -İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş’ye aittir.

Naz Petrol’in sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki "domain name", “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar.

Bayilerimiz, tüketiciler  ve web  sitemizi ziyaret eden diğer kişilerle ilgili her türlü bilginin gizliliği, Naz Petrol için son derecede önemlidir. Bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz. 

Naz Petrol web sitesinde akaryakıt ve diğer ürün ve hizmetler ile ilgili çeşitli bilgileri sunarak ve bu bilgileri güncelleyerek faydalar sağlamanız amaçlanmaktadır.

Verdiğiniz  bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde, ürünler ve hizmetlerimiz ile  ilgili bilgileri sunmak ve  sizinle bu konularda  iletişime geçmek için kullanılacaktır. Ürün ve hizmetler ile bedelleri gibi konularda göndereceğimiz mesajları almak istemediğiniz ve bu talebinizi www.nazpetrol.com adresine girerek bildirdiğiniz takdirde, bu talebiniz derhal yerine getirilecektir.

Web sitemizdeki  bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi  sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde Naz Petrol ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sizleri önemle uyarmaktayız.

Yasa ve diğer mevzuat hükümleri,  web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki  bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir.

Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem, vs.  bilgi ve materyalleri izinsiz kullananlara, yetkili merciler tarafından  hukuki ve cezai yaptırımlar uygulanabilir.

Web sitemize gönderilen bütün bilgi, yazışma, vs. Naz Petrol ve diğer ziyaretçiler tarafından kullanılabilecektir.