Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz!
444 4 351
Akaryakıt Nakliyesi

Akaryakıt Nakliyesi

Bilgi ve tecrübesiyle yıllardır sektörün içinde yer alan uzman ekiplerimiz, akaryakıt tedarik zincirinin her halkasında, tüm lojistik ihtiyaçlara rahatlıkla cevap verebilmektedir. Özellikle tehlikeleri madde taşıması konusunda uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz, profesyonel, eğitimli ekibimiz, tüm yasal düzenlemelere ve teknolojik yenilikleri bünyesinde bulunduran araç ve ekipman parkımız sayesinde sektöre yön vermiş aynı zamanda da örnek oluşturan bir yapıya sahibiz.

Proje bazlı ihtiyaçlara yönelik olarak; tehlikeli madde taşınması konusunda, ürün lojistiği esnasında, ürün ve çevre güvenliğinin sağlanması ve ihtiyaç duyulan tüm teknik ekipman ihtiyaçlarının tespiti noktasında, gerekli danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz.

Avantajlarımız;

* Tecrübeli ve konusunda eğitimli uzman personeller.

* Yeni, modern ve geniş araç filosu.

* ADR (Tehlikeli maddelerin uluslararası karayolu nakliyesi hakkındaki Avrupa Sözleşmesi) yönetmeliğine uygun araç ve donanım.

* Uydu takip sistemli araçlar.

* Tüm Türkiye genelinde stratejik yerleşmiş bölgesel yapılanma.

* Düzenli denetim sağlayan (tüm personel, ekipman ve yükün kendisine ve taşınmasına yönelik) denetim ekibi.

* Yalın, pratik, esnek ve zamanında hizmet.

* Yüksek sigorta primiyle sigortalanan taşımalar ve güvence altına alınan sorumluluğumuzdaki tüm partiler (çalışanlarımız, müşterilerimiz, çevre gibi).

* Gümrük, dokümantasyon ve hukuki süreçlere hakim uluslararası hizmet tecrübesi.

* Tehlikeli ve özen gösterilmesi gereken ürünlerin taşınması konusunda uzun yıllara yayılan tecrübe.